Chcete rychle prodat svou nemovitost a zajímá Vás, jakou má hodnotu? Můžeme vám poslat ocenění a finanční nabídku dnes.

 • Online ocenění ZDARMA
 • Finanční nabídka ZDARMA
 • VŠECHNY nemovitosti, VŠECHNY lokality

Jaký je nejlepší způsob ocenění nemovitosti?

 • Nejpřesnější nacenění vzniká po telefonu a osobní návštěvou, abychom co nejlépe poznali vaši nemovitost. Chápeme, že ne každý má chuť nebo čas na tento postup
 • Vyzkoušeli jsme několik online nástrojů a nakonec jsme našli ten nejspolehlivější
 • Online nacenění se může lišit od nacenění expertem. Pokud vás zajímá proč, čtěte dále
Časté otázky k nacenění nemovitostí

Proč se nacenění různými metodami tolik liší?

Ocenění nemovitostí může být značně subjektivní. Nejobjektivnější pohled je ten, že cena odpovídá částce, kterou je kupující ochoten zaplatit. Realitní makléři mohou určit hodnotu na základě vlastních zkušeností. Jak se chová trh nemovitostí ve Vaši oblasti, za kolik se prodaly podobné nemovitosti. Mějte na paměti, že realitní makléři Vám dají odhad ceny vyšší, aby získali Váš obchod. Potom budou postupně vyvíjet tlak na snižování ceny, když se nemovitost neprodá za původní cenu. Online ohodnocení vychází z předpokladů a neposuzuje skutečný technický stav bytu a domu, nebo upravenost zahrady. Proto posíláme odhadce, aby všechny tyto vlivy posoudil a výsledný odhad byl co nejpřesnější.

Pokud je osobní nacenění vyšší, zvýšíte svou nabídku?

Ano. Pokud odhadce stanoví vyšší cenu, než kolik byl náš první odhad po telefonu, výsledná nabídka se zvýší. Na druhou stranu, pokud informace zjištěné při osobní návštěvě budou mít záporný vliv na ocenění nemovitosti, naše nabídka se sníží.

Jak vím, že jste dům nacenili správně?

Našim cílem je dosáhnout co nejpřesnějšího odhadu pro každou nemovitost. Cenu prověřujeme v několika krocích. Pokud bychom udělali chybu, riskujeme svou finanční ztrátu nebo ztrátu obchodu s klientem. Proto využíváme cenových map, nezávislých odhadců a vlastních databází.

Jak provádíte nacenění?

Během prvního telefonického hovoru provedeme odhad ceny na základě informací z Katastru nemovitostí, cenových map a vlastních databází. Pokud budete mít zájem, dohodneme návštěvu místního nezávislého odhadce, který vaši nemovitost prohlédne a vytvoří svůj návrh. Všechny tyto informace nakonec zohledníme a předložíme Vám konečnou finanční nabídku.

Jestliže chcete prodat svou nemovitost rychle, nabízíme jednoduché řešení. Jediné, co potřebujete udělat, je vyplnit krátký formulář, nebo nám zavolat. My se vás zeptáme na pár doplňujících informací a několik detailů ohledně Vaší nemovitosti. Poté vám během 24 hodin dáme základní nabídku.

Jste spokojeni s cenovou nabídkou?

Pokud chcete svou nemovitost prodat a jste spokojeni s naší nabídkou, můžete očekávat následující…

Jaké jsou další kroky?
Bude vás kontaktovat místní odhadce, aby si s vámi domluvil termín návštěvy.
Odhadce prohlédne vaši nemovitost společně vyplníte formulář.
Jakmile budeme mít potřebné dokumenty, advokátní kancelář provede právní kontrolu.
Poté, co obdržíme ocenění a bude dokončena právní kontrola, obdržíte naši konečnou nabídku. Nyní můžete nabídku přijmout a dohodneme si datum podpisu, který vám vyhovuje.

Když prodáváte svou nemovitost, měli byste být připraveni na to, že prodejní cena se liší od ceny odhadní. Do značné míry to závisí na Vašem časovém očekávání a podmínkách na trhu nemovitostí.

My ze Solider.cz se přizpůsobíme časovým představám a Vy můžete mít peníze z prodeje nemovitosti již za 7 dnů. Chcete rychlé řešení? Volejte 800 130 130. Naší výhodou je, že dokážeme koupit každou nemovitost za krátkou dobu. Stačí, abyste akceptovali naši nabídku. Některé nemovitosti visí na nástěnkách realitních kanceláří měsíce a měsíce. Možná by se Vám více hodil rychlý prodej za 7 dnů.

  Získejte cenovou nabídku

  Kupujeme nemovitosti a máme připravenou hotovost pro koupi vaší nemovitosti do 7 dnů.
  Kontaktujte nás zdarma a obdržíte naši cenovou nabídku během 24 hodin.

  Kontaktní údaje

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.