Získejte cenovou nabídku IHNED
Prodejte svou nemovitost rychle

Získejte nabídku hotovosti zdarma a bez závazků nyní

 • Nejvyšší nabídka hotovosti
 • Přizpůsobíme se vašim podmínkám
 • Bez poplatků, bez zdržení, bez starostí
Získejte cenovou nabídku

Jak se dozvíte níže, existuje více způsobů prodeje nemovitosti. Ale co když potřebujete prodat opravdu rychle? Samozřejmě se můžete obrátit na realitní makléře nebo realitní weby. Bude se ale jednat o dlouhý proces, který vás může stát mnoho peněz a starostí.

My ze Solider.cz víme, jak složité je prodat nemovitost rychle. Proto jsme našli způsob, jak majitelé mohou tento proces urychlit. Bez ohledu na to, jaký je váš důvod.

Realitní weby
Pokud budete prodávat nemovitost SAMI prostřednictvím realitních webů oslovíte široké spektrum zájemců. Ušetříte tím za provizi, ale budete muset zaplatit za služby advokátovi, inzerci, za nafocení nemovitosti… Ale hlavně vás to bude stát mnoho času stráveného prohlídkami, domlouváním schůzek nebo aktualizací nabídky. A s tím, jak čas běží, vaše náklady rostou a také riziko, že nedostanete tu nejlepší možnou cenu.
Místní realitní makléř
Můžete svou nemovitost nabídnout prostřednictvím realitního makléře. Budete muset zaplatit jeho provizi 3% – 5% (+ DPH) z prodejní ceny a některé další poplatky. Prodej Vaší nemovitosti stále není garantovaný. Vaše náklady na provoz nemovitosti stále běží a s pokračujícím časem roste tlak na snížení ceny.
Porovnejte rozdíl
Realitní makléř
6-9 měsíců
Počáteční nabídka RK
2 000 000 Kč
Cena po zohlednění stavu
1 900 000 Kč
Provize realitky + poplatky
1 780 000 Kč
Splátky hypotéky
1 730 000 Kč
Údržba a provoz
1 680 000 Kč
Konečná cena za 6-9 měsíců
1 680 000 Kč
Solider.cz
Během 7 dnů
Tržní cena
2 000 000 Kč
Cena okamžitého výkupu
1 600 000 Kč
Provize realitky + poplatky
-
Splátky hypotéky
-
Údržba a provoz
-
Konečná cena za 7 dnů
1 600 000 Kč
Konečná cena za 6-9 měsíců
1 680 000 Kč
Konečná cena za 7 dnů
1 600 000 Kč
Slovo majitele
Ondřej Děcký

Výkup nemovitostí někteří nechápou správně. Ve skutečnosti pracujeme velmi transparentně. Nabízíme neocenitelné služby majitelům nemovitostí, kteří potřebují nebo chtějí z jakéhokoli důvodu rychlý prodej nemovitosti. Jak znázorňuje kalkulátor, platíme nižší než tržní cenu. Z prodeje nemovitosti můžete získat vyšší výnos, pokud jste připraven čekat…. Každopádně pokud zohledníte, kolik platíte úroky z hypotéky nebo jiné půjčky, provizi realitního makléře, zálohy na vodu, elektřinu, plyn a údržbu, zjistíte, že rozdíl není velký. Trh nemovitostí může být nepředvídatelný a naše služby nabízejí okamžitou jistotu a možnost posunout se v životě dále.

Ondřej Děcký

Majitel Solider.cz

Interiér bytu
Dědictví

Pokud jste zdědili nemovitost a jste oprávněným dědicem, gratulujeme. Jestliže si nejste jisti, co s ní po skončení dědického řízení podniknout, možná budete zvažovat její prodej. Může se jednat o ideální spoluvlastnictví, kdy s ostatními spoluvlastníky se nedokážete dohodnout na společném postupu (kupní ceně, termínu předání nemovitosti kupujícím atd.) Nabízíme jednoduché řešení. Stačí si od nás vyžádat nezávaznou cenovou nabídku a pokud s ní budete souhlasit, Vaši nemovitost nebo podíl v ní koupíme za hotové.

Interiér vykoupené nemovitosti
Rozvod

Rozvodové řízení je psychicky a fyzické náročné období. Dohoda při vypořádání majetku a následně prodej společné nemovitosti je pak často složitý a není možný bez rozhodnutí soudu. Naše služby vám umožní zkrátit toto nepříjemné období na minimum a umožnit partnerům vydat se každý svou cestou co možná nejdříve.

Pohled z ulice na vykoupenou nemovitost
Finanční potíže

Potíže s dluhy a neschopnost splácet všechny své závazky je běžné pro mnoho lidí v České republice. Pokud vlastníte nemovitost, její prodej může být řešením, jak vystoupit z bludného kruhu. Z výnosu můžete své dluhy snížit nebo plně uhradit a navíc se nebudete muset starat o údržbu a provoz vašeho domu nebo bytu. Nabízíme pomoc s řešením těchto situací.

Ukázka stavu vybydleného interiéru nemovitosti, kterou jsme také ochotni vykoupit.
Exekuce

Nemovitost je v případě nařízené exekuce možné prodat a my ji od vás koupíme. Nejdříve budeme muset zjistit celkovou výši dluhů a kde všude se nacházejí. K tomu budeme potřebovat váš souhlas. Jakmile nám ho dáte, zařídíme co je potřeba a navrhneme vám řešení.

  Získejte cenovou nabídku

  Kupujeme nemovitosti a máme připravenou hotovost pro koupi vaší nemovitosti do 7 dnů.
  Kontaktujte nás zdarma a obdržíte naši cenovou nabídku během 24 hodin.

  Kontaktní údaje

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.