Získejte cenovou nabídku IHNED
Nejrychleji rostoucí česká společnost zabývající se nákupem nemovitostí
Vyžádejte si zdarma nezávaznou nabídku
Cenová nabídka zdarma

Solider.cz je nejrychleji rostoucí česká společnost zabývající se nákupem nemovitostí za hotovost. Díky naší úzké specializaci umíme vyřešit situace, o kterých jste si mysleli, že je vyřešit nelze.

Zakládáme si na svém dobrém jménu a poctivém jednání s našimi klienty. Proto vždy hledáme nejvhodnější řešení pro každého z vás a nabízíme nejvyšší možnou cenu.

Stojí za to nás kontaktovat

Náš úspěch je založen na tom, že v každé situaci jsou potřeby našich klientů na prvním místě. Proto se vždy nejdříve snažíme zjistit, co je pro vás nejdůležitější. Díky tomu jsme schopni vytvořit pro vás tu nejlepší nabídku.

Navštívíme vaši nemovitost pouze jednou a to kvůli správnému ocenění nemovitosti. Garantujeme vám nejlepší cenu ze všech společností nabízejících výkup za hotové. A nezapomeňte…platíme všechny poplatky a právní náklady.

S námi vše proběhne hladce

Všechny naše nemovitosti nakupujeme za hotovost z vlastních zdrojů. Díky tomu nemusíte čekat až si někdo zařídí hypotéku, až dojde k zápisu zástav v katastru nemovitostí nebo uvolnění peněz z banky k výplatě. U nás jde vše bez překážek.

Vše zajistíme rychle

Chápeme, že ti, kteří potřebují prodat svou nemovitost rychle, mohou být pod velikým tlakem, anebo se octli v nelehkém životním období. Snažíme se vaši situaci vyřešit co nejrychleji, ať se můžete opět věnovat důležitějším věcem.

Jsme k vám otevření

Jsme vždy upřímní a otevření od začátku do konce. Naše společnost nabízí odkup vaší nemovitosti za hotovost a okamžitě. Proto nemůžeme nabídnout nejvyšší tržní cenu. Zato můžeme nabídnout rychlý a klidný průběh.

    Získejte cenovou nabídku

    Kupujeme nemovitosti a máme připravenou hotovost pro koupi vaší nemovitosti do 7 dnů.
    Kontaktujte nás zdarma a obdržíte naši cenovou nabídku během 24 hodin.

    Kontaktní údaje

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.